Diamonds International Corporation, a.s. (D.I.C.)

Tato společnost, která vznikla v roce 2005, se zabývá, jak už název napovídá, nejkrásnějším drahým kamenem vůbec – diamantem. Diamant má ve společnosti svoje pevné postavení. Pod jeho vyslovením si většina lidí vybaví krásný třpytivý se kámen, jehož hodnota je velmi vysoká. D. I. C. má silné postavení na trhu co se týče diamantů. Specializuje se na výrobu a prodej originálních diamantových šperků a jejich investice. V současnosti tvoří většinu obratu společnosti obchod s investičními diamanty. Je jako jediný český zástupce členem a akcionářem Antverpské diamantové burze.

Aby společnost D. I. C. ukázala zákazníkovi svoji prestiž, každý diamant je opatřen certifikátem předních geologických laboratoří, akceptovaných po celém světě. Zvláštností je, že přikládá tyto certifikáty nejen k samotným drahým kamenům, ale také ke kamenům, které jsou zasazeny do šperku.

Diamonds International Corporation a.s. má také showroom v Praze, kterou slavnostně otevřelo v roce 2008. Zde si můžete jejich výrobky prohlédnout a vyzkoušet. Samozřejmě to není jediný showroom, který tato společnost otevřela. Další můžeme najít třeba v Bělehradu nebo v Záhřebu. Momentálně se firmě D. I. C. podařilo prorazit na Čínském trhu. Pro tuto příležitost vydala zvláštní vydání magazínu Diamond Guide, kde věnuje této události 100 stran.

D. I. C. se stala i generálním partnerem soutěže ženské krásy Miss Universe, kde se do podvědomí široké veřejnosti zapsala mimo jiné tím, že vyrobila pro vítězku diamantovou korunku, která byla nejdražší korunkou v historii celé soutěže. Také spolupracuje například s celosvětově uznávanou módní návrhářkou Blankou Matragi a dalšími známými osobnostmi, které se staly tváří hlavně Diamantové nadace – Diamond Heart, pro kterou nafotili kalendář pod názvem Nekonečný kalendář osobností.

Klienti Diamonds International Corporation

Martin S. 41let

Diamonds International Corporation je společnost, se kterou spolupracuji již několik let. Dříve jsem o ní jen slýchal od mých známých nebo z internetu či televize. Teď mi tato společnost pomohla vydělat spoustu peněz. Ptáte se jakým způsobem? Je to lehké. Stačí si koupit nějaké investiční diamanty a několik let vyčkat. Cena diamantů pořád roste a tato komodita je jednou z nejstabilnějších vůbec. Proto nemusíte mít vůbec strach. Navíc, společnost Diamonds International Corporation dělá pro zájemce různé semináře a přednášky, kde Vám rádi vše vysvětlí, řeknou Vám výhody i nevýhody tohoto investování a vy si proto na tuto investici můžete udělat vlastní názor. Já osobně jsem třeba na internetu našel pár záporných recenzí na D. I. C., ale vůbec se s nimi neztotožňuji. Pokud totiž člověk zajde na nějaký tento seminář, jistě by něco takového nenapsal. Nyní uvažuji, že za vydělané peníze udělám své manželce radost a koupím jí nějaký nádherný šperk. Proto všem doporučuji, využijte tuto jedinečnou příležitost zhodnotit své peníze.

24.08.2011

Nejnovější články

Where to meet Polish girls? Online! Where to meet Polish girls? Online!
Have you heard all the best about Polish girls? And would you like to meet these attractive, confident and sexy women? You don`t necessarily need to go to Poland to do so. Just go to www.czech-single-women.com/polish-dating-get-to-know-polish-women.html and...
Publikováno: 25.02.2014

S IT se neztratíte S IT se neztratíte
Počítače. Před několika desítkami let to byla jen pro nás nedostupná věda, složitá technika a naprosto zbytečné komplikace života. Dnes, díky zjednodušeným technologiím a značnému postupu v počítačové vědě, si bez stolních počítačů, notebooků, ultrabooků či tabletů...
Publikováno: 25.02.2014

Keramika do vaší domácnosti Keramika do vaší domácnosti
Jistě nám dáte za pravdu, že tak často keramiku ve své domácnosti měnit nepotřebujete. Když už to ale učiníte, mělo by to stát za to! A proto vám nyní přinášíme ten nejlepší tip na společnost, která vám poskytne to nejvýjimečnější, cose na českém trhu dá vůbec...
Publikováno: 19.11.2013